• Dolar Alış 4.8389TL
  • Dolar Satış 4.8196TL
  • Euro Alış 5.6171TL
  • Euro Satış 5.5946TL
Reklam
Reklam

KIZILAY ŞUBE BAŞKANI NECMİ ERDEM

Reklam
, 0 Yorum

“MİLLET İÇİN KURULDUK, MİLLET İÇİN VARIZ!”

 

Türk Kızılayı Mersin Şube Başkanı Necmi Erdem, Türk Kızılayı’nın “millet” için kurulduğunu belirterek, “Kurumumuzun kuruluş felsefesinde millet vardır. Bizler de her zaman milletimizin ve milli iradenin yanında olduk” diyerek demokrasi nöbetlerinde milletin yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından vatandaşların meydanlarda demokrasi nöbeti tutmaya başladığı ilk günden bu yana yanlarında bulunan Türk Kızılayı, vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Türk Kızılayı’nın millet için kurulduğunu ifade eden Mersin Şube Başkanı Necmi Erdem, “Millet iradesine yapılan bu hain saldırıda Türk Kızılayı milletin yanında yer almıştır. Çünkü biz millet için var olan bir kurumuz. Kızılay, elindeki tüm imkanların milletin bağışları ile olduğunu ve o bağışların bir gün lazım olduğunda millet hizmetine verilmesi gerektiği bilincindedir” dedi.

 

Erdem açıklamasını şöyle sürdürdü: “15 Temmuz gecesinden beri milletimizin demokrasi nöbetine hem destek oluyoruz hem de demokrasi nöbetini bizler de tüm gönüllülerimizle tutuyoruz. O gün bu gün de meydanlarda halkımızla birlikte demokrasi nöbetine devam ediyoruz ve ‘evlerinize dönün’ denilinceye kadar da devam edeceğiz.”

Bir Cevap Yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN