• Dolar Alış 6.1420TL
  • Dolar Satış 6.1175TL
  • Euro Alış 6.6635TL
  • Euro Satış 6.6369TL
Reklam
Reklam

KALİTE YOLCULUĞUNDA BÜYÜK ŞEHİR ÇALIŞANLARI EĞİTİM ALIYOR

Reklam
, 0 Yorum

Mersinlilere daha kaliteli, hızlı ve verimli hizmet sunmak amacıyla kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan Mersin Büyükşehir Belediyesi, ‘EFQM Mükemmellik Modeli’ çalışmaları doğrultusunda çalışanlarına iç kontrol standartlarını oluşturabilmek adına ‘Süreçlerin Çizilmesi’ eğitimi veriyor.

Belediyecilikte kurumsallığın önemini ve gerekliliğini bilerek hareket eden Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde hizmet veren personelin her alanda donanımlı ve başarılı olması için çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından “Geleceğin Programcıları Genç Dahiler Projesi’ kapsamında Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü’ne kurulan bilgisayar laboratuvarında uygulamalı olarak verilen eğitimde süreçlerin çizilmesi, haritalandırılması, kodlanması ve mimarisinin oluşturulması başlıklarından oluşan eğitim veriliyor.

Alanında uzman dış eğitimci tarafından verilen eğitimlerde 20 kişiden oluşan 1. grup 17-21 Temmuz tarihleri arasında eğitimini tamamlarken, 35 kişiden oluşan 2. grubun eğitimleri 24-26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimlerinden oluşan personellerin gruplandırılarak verildiği eğitim ile Büyükşehir Belediyesi’nin hem iç kontrol mekanizması net bir şekilde oluşturulmuş olacak hem de Büyükşehir Belediyesi, ‘EFQM Mükemmellik Modeli’ çalışmalarında hedeflediği noktaya emin adımlarla ilerleyecek.

 

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN