• Dolar Alış 5.6320TL
  • Dolar Satış 5.6095TL
  • Euro Alış 6.4528TL
  • Euro Satış 6.4271TL
Reklam
Reklam

Aşut, Yenilenen Kabine’yi tebrik etti

Reklam
, 0 Yorum

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, 65. Hükümet’te yapılan kabine değişikliğine ilişkin bir açıklama yaptı.

Yenilenen Kabine’ye hayırlı olsun temennisinde bulunan Aşut, Mersin Milletvekili ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın da yenilenen kabinede görevine devam etmesinin Mersin iş dünyasını mutlu ettiğini söyledi.

Yenilenen Kabine’nin geçmiştekiler gibi ülkeye hayırlı hizmetlerde bulunacağının da altını çizen Aşut, “Başta, Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’a ve tüm Bakanlarımıza, Mersin iş dünyası adına başarılar diliyorum” dedi.​

Yenilenen Kabine’de özellikle ekonomide ehliyetli ve alanında tecrübeli isimlerin yer aldığını belirten Aşut, “Yeni Kabine Üyelerinin 2023 vizyonu için gerekli çabayı sarf edeceğinden, ülkemizin geleceğine ve gelişmesine çok önemli hizmetlerde bulunacağından hiçbir şüphemiz yok” şeklinde konuştu.

Mersin iş dünyası adına yeni Kabine’ye tekrardan başarılar dileyen Şerafettin Aşut, “Türkiye ve Mersin için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Bir cevap yazın

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN